Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości Śląska i Podbeskidzia
 

Oferty nieruchomości

Kod oferty:
Lokalizacja:
Pow. (od-do): - m2
Cena (od-do): -
Transakcja:
Rodzaj nieruchomości:
Opcje:

Wyniki wyszukiwania

Kod oferty: 1385
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 55 000,00 zł (75,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 736
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Balin, ul. Morgowa Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 673 m2 i udział w drodze prywatnej ok 63 m2 w atrakcyjnej części Balina powiatu chrzanowskiego. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu w kształcie prostokąta o wymiarach: ok 17m , głęboka ok 40m, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i pól. Media: prąd, woda, kanalizacja przy działce, gaz w działce. Na działkę wydana została decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym. Dojazd do działki drogą asfaltową. CENA DO NEGOCJACJI. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Na chwilę obecną jesteśmy jednym z nielicznych biur na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 25 marca 2015
Zdjęcie do oferty 1385Zdjęcie do oferty 1385Zdjęcie do oferty 1385Zdjęcie do oferty 1385

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1366
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 65 000,00 zł (20,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 3189
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Jeleń Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka o powierzchni 3189 m2 w Jaworznie, w Jeleniu. Obecnie działka w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako działka rolna (klasa IVb). Działka w kształcie prostokąta, położona na wzniesieniu. Dojazd do działki drogą gminną nieurządzoną. Wymiary: ok. 50 m x ok. 70 m. W pobliżu domy jednorodzinne i pola. Cicha, zielona i widokowa okolica. Media: prąd i woda w odległości ok. 150 m. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 11 marca 2015
Zdjęcie do oferty 1366Zdjęcie do oferty 1366

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1358
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 59 000,00 zł (59,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1000
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Nieporaz, Nieporaz Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania 5 działek budowlanych (wraz z udziałem w drodze dojazdowej) o powierzchni ok. 10 arów w miejscowości Nieporaz. 4 działki w kształcie prostokąta, płaskie, częściowo zadrzewione o wymiarach ok. 35 m x 25 m, z dojazdem drogą asfaltową oraz drogą nieurządzoną we współwłasności. Piąta działka w kształcie trapezu, płaska, niezadrzewiona. W pobliżu domy jednorodzinne, pola i las. W bliskiej odległości przystanki autobusowe oraz sklepy. Bardzo dobry dojazd do Krakowa (wjazd na autostradę A4), a zarazem cisza i spokój. Media: prąd, gaz i woda przy drodze głównej. Cena 59 000 zł dotyczy jednej działki. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Na chwilę obecną jesteśmy jednym z nielicznych biur na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 9 marca 2015
Zdjęcie do oferty 1358Zdjęcie do oferty 1358Zdjęcie do oferty 1358

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1348
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 100 000,00 zł (79,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1258
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Cezarówka Górna Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1258 m2 w Jaworznie - Cezarówka Górna. Działka w kształcie prostokąta, płaska, częściowo zadrzewiona o wymiarach ok. 30 m x 43 m, z dojazdem drogą asfaltową oraz drogą nieurządzoną we współwłasności i służebności. W pobliżu domy jednorodzinne, pola i las. Bardzo ładny widok na okolicę, cisza i spokój. W bliskiej odległości przystanki autobusowe, sklepy oraz inne domy jednorodzinne. Media: prąd i woda przy drodze głównej. Teren objęty w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako mieszkaniowo - usługowy. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Na chwilę obecną jesteśmy jednym z nielicznych biur na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 2 marca 2015
Zdjęcie do oferty 1348Zdjęcie do oferty 1348Zdjęcie do oferty 1348

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1323
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 62 000,00 zł (44,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1425
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia, Wodna Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1425 m2 w Trzebini na Wodnej. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, płaska, niezadrzewiona, o wymiarach 41 m od drogi i głębokości ok. 26 m, z dojazdem drogą gminną, asfaltową, w zimie odśnieżaną. W pobliżu domy jednorodzinne i pola. W bliskiej odległości przystanki autobusowe oraz sklepy. Cicha, zielona i widokowa okolica. Media: prąd, woda, gaz i kanalizacja w drodze. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Na chwilę obecną jesteśmy jednym z nielicznych biur na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 3 lutego 2015
Zdjęcie do oferty 1323Zdjęcie do oferty 1323

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1324
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 62 000,00 zł (44,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1425
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia, Wodna Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1425 m2 w Trzebini na Wodnej. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, lekko nachylona, niezadrzewiona, o wymiarach 49 m od drogi i głębokości 26 m. Dojazd do działki drogą gminną, asfaltową, w zimie odśnieżaną. W pobliżu domy jednorodzinne i pola. W niewielkiej przystanki autobusowe oraz sklepy. Cicha, zielona i widokowa okolica. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Na chwilę obecną jesteśmy jednym z nielicznych biur na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 3 lutego 2015
Zdjęcie do oferty 1324

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1326
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 42 000,00 zł (37,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1126
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia, Wodna Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1126 m2 w Trzebini na Wodnej. Na działkę została wystawiona decyzja o warunkach zabudowy (wz). Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, płaska, częściowo zadrzewiona, o wymiarach ok. 21 m x 39 m, z dojazdem drogą asfaltową, gminną, w zimie odśnieżaną oraz współudział w drodze gruntowej o pow. 1,81 ar, stanowiącej dojazd do 3 działek. W pobliżu domy jednorodzinne i pola. W bliskiej odległości przystanki autobusowe oraz sklepy. Cicha, zielona i widokowa okolica. Media: prąd, woda, gaz i kanalizacja przy działce. MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DZIAŁEK OBOK W SUMIE 40 ARÓW ZA 146 TYSIĘCY Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Na chwilę obecną jesteśmy jednym z nielicznych biur na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 3 lutego 2015
Zdjęcie do oferty 1326Zdjęcie do oferty 1326

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1277
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 125 000,00 zł (50,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 2495
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Jeleń - ul. Zelwerowicza Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka o powierzchni 2495 m2 w Jaworznie, w Jeleniu, ul. Zelwerowicza. Obecnie działka w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako działka rolna (klasa IVb), jednak na początku 2015 roku ma zostać przekształcona w działkę budowlaną. Działka o nieregularnym kształcie, zbliżonym do prostokąta, lekko nachylona. Dojazd do działki drogą gminną z kostki brukowej przechodzącą w drogę utwardzoną (ok. 50 m). W pobliżu domy jednorodzinne i pola. W odległości ok. 650 m przystanki autobusowe oraz sklepy. Cicha, zielona i widokowa okolica. Media: prąd, woda i gaz w odległości ok. 100 m. Po przekształceniu w działkę budowlaną cena wzrośnie. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 19 grudnia 2014
Zdjęcie do oferty 1277Zdjęcie do oferty 1277Zdjęcie do oferty 1277Zdjęcie do oferty 1277Zdjęcie do oferty 1277

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1273
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 159 000,00 zł (221,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 718
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Centrum Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana, mieszkaniowa o powierzchni 718 m2 w Jaworznie, w okolicy Centrum. Działka na użytkowaniu wieczystym. W pow. 718 m2 wliczona droga prywatna o pow. 99 m2, którą dojeżdża się do działki. Wymiary: szeroka ok. 15 - 21 m długa ok. 30 m. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, płaska. Położona w centrum cichego osiedla domów jednorodzinnych i niskich bloków. W pobliżu sklepy i przystanki autobusowe. Kilka minut do Centrum miasta gdzie znajdują się sklepy, banki, restauracje, urzędy, hala sportowa oraz nowo odnowiony Rynek. Media: prąd, woda, kanalizacja. Wszystkie media w działce - przyłącz. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 17 grudnia 2014
Zdjęcie do oferty 1273Zdjęcie do oferty 1273Zdjęcie do oferty 1273Zdjęcie do oferty 1273Zdjęcie do oferty 1273

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1267
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 177 000,00 zł (53,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 3326
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Jeziorki Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1064 m2 oraz przylegająca do niej działka rolna o powierzchni 2262 m2 w Jaworznie - Jeziorki. Działki o kształcie prostokąta, częściowo zadrzewione, płaskie. Działka budowlana o wymiarach 29 m szerokości i 37 m głębokości w cenie 130 tysięcy; działka rolna o szerokości 14 metrów. Położone są w odległości ok. 100 m od drogi głównej, gminnej, asfaltowej. Prowadzi do nich droga utwardzona będąca we współwłasności. W 2015 roku ma zostać dodatkowo utwardzona. Media: prąd i woda w drodze, teren bez instalacji gazowej i kanalizacji. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 9 grudnia 2014
Zdjęcie do oferty 1267Zdjęcie do oferty 1267Zdjęcie do oferty 1267

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

« 1 2 3 4 5 » 
Pomiń linkiColumbus Nieruchomości > Oferty
 
Wykonanie strony orzeh
Jesteś naszym 146059 gościem