Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości Śląska i Podbeskidzia
 

Oferty nieruchomości

Kod oferty:
Lokalizacja:
Pow. (od-do): - m2
Cena (od-do): -
Transakcja:
Opcje:
Rodzaj nieruchomości:

Wyniki wyszukiwania

Kod oferty: COL00001012
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 319 000,00 zł  (64,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 5000
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Filipowice, Filipowice Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlano-usługowa o pow. ok 5000 m2 w Filipowicach. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy w kształcie prostokąta, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i pól. Wymiary: szerokość od frontu ok 35,5m i głębokość ok 137,5 Media: prąd i woda przy działce, gaz w bliskiej odległości, kanalizacja w drodze. Dojazd do działki drogą asfaltową. Teren płaski, ogrodzony płotem betonowym. Wymiary działki pozwalają na dokonanie podziału nieruchomości na mniejsze parcele. Nad działką przechodzi linia średniego napięcia, aktualnie załatwiane jest przesunięcie lini. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00001012Zdjęcie do oferty COL00001012Zdjęcie do oferty COL00001012Zdjęcie do oferty COL00001012
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00001007
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 109 000,00 zł  (21,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 5099
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Bolęcin, Graniczna Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 5099 m2 w Bolęcinie przy ul. Granicznej. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy, usytuowana na wzniesieniu, blisko lasu w kształcie prostokąta o wymiarach: szeroka 14 m, głęboka 365 m, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, pól i lasu. Media: prąd, woda i gaz w odległości ok 70 m i z drugiej strony działki ok 130 m. Dojazd do działki z dwóch stron drogą nieurządzoną. Istnieje możliwość podziału działki na dwie mniejsze po ok. 2500 m2. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00001007Zdjęcie do oferty COL00001007Zdjęcie do oferty COL00001007Zdjęcie do oferty COL00001007
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Dobar Cena DOBRA CENA
Kod oferty: COL00000994
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 75 000,00 zł  (55,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1373
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Balin, Balin Duży Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 1310 m2 i udział w drodze prywatnej ok 63 m3 w atrakcyjnej części Balina powiatu chrzanowskiego. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu w kształcie prostokąta o wymiarach: ok 20m , głęboka ok 70,5m, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i pól. Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz w odległości ok 120 m. Teren po podziale z decyzją o warunkach zabudowy (podziałowa). Dojazd do działki drogą asfaltową. Możliwość powiększenia działki. CENA DO NEGOCJACJI. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000994Zdjęcie do oferty COL00000994Zdjęcie do oferty COL00000994Zdjęcie do oferty COL00000994
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Dobar Cena DOBRA CENA
Kod oferty: COL00000993
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 60 000,00 zł  (82,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 729
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Balin, Balin Duży Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 673 m2 i udział w drodze prywatnej ok 63 m3 w atrakcyjnej części Balina powiatu chrzanowskiego. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu w kształcie prostokąta o wymiarach: ok 17m , głęboka ok 43m, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i pól. Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz w odległości ok 80m. Teren po podziale z decyzją o warunkach zabudowy (podziałowa). Dojazd do działki drogą prywatną. Możliwość powiększenia powierzchni działki. CENA DO NEGOCJACJI. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000993Zdjęcie do oferty COL00000993Zdjęcie do oferty COL00000993Zdjęcie do oferty COL00000993
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Dobar Cena DOBRA CENA
Kod oferty: COL00000992
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 60 000,00 zł  (81,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 741
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Balin, Balin Duży Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 673 m2 i udział w drodze prywatnej ok 63 m3 w atrakcyjnej części Balina powiatu chrzanowskiego. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu w kształcie prostokąta o wymiarach: ok 40m , głęboka ok 17m, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i pól. Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz w odległości ok 40m. Teren po podziale z decyzją o warunkach zabudowy (podziałowa). Dojazd do działki drogą prywatną ok 40m od asfaltu. Możliwość powiększenia działki o 673 m2. CENA DO NEGOCJACJI. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000992Zdjęcie do oferty COL00000992Zdjęcie do oferty COL00000992Zdjęcie do oferty COL00000992
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Dobar Cena DOBRA CENA
Kod oferty: COL00000990
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 60 000,00 zł  (82,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 736
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Balin, Balin Duży Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 673 m2 i udział w drodze prywatnej ok 63 m3 w atrakcyjnej części Balina powiatu chrzanowskiego. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu w kształcie prostokąta o wymiarach: ok 17m , głęboka ok 40m, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i pól. Media: prąd, woda, kanalizacja przy działce, gaz w działce. Teren po podziale z decyzją o warunkach zabudowy (podziałowa). Dojazd do działki drogą asfaltową. Możliwość powiększenia działki o 678 m2. CENA DO NEGOCJACJI. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000990Zdjęcie do oferty COL00000990Zdjęcie do oferty COL00000990Zdjęcie do oferty COL00000990
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000958
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 121 000,00 zł  (110,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1100
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Piła Kościelecka, Piła Kościelecka Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania widokowa działka budowlana do wydzielenia o pow. ok 1100 m2 i udział w drodze prywatnej w atrakcyjnej części Piły Kościeleckiej powiatu chrzanowskiego. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy, płaska na wzniesieniu w kształcie prostokąta o wymiarach: ok 35 m , głęboka ok 29 m, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Media: prąd, woda, gaz w odległości ok 80m. Teren nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dlatego wymagana jest decyzja o warunkach zabudowy. Dojazd do działki drogą prywatną częściowo utwardzoną. Możliwość powiększenia działki do pow. ok 24 arów. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000958
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000957
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 132 000,00 zł  (110,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1200
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Piła Kościelecka, Piła Kościelecka Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania widokowa działka budowlana do wydzielenia o pow. ok 1200 m2 i udział w drodze prywatnej w atrakcyjnej części Piły Kościeleckiej powiatu chrzanowskiego. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy, płaska na wzniesieniu w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach: ok 34m , głęboka ok 35 m, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Media: prąd, woda, gaz w odległości ok 80m. Teren nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dlatego wymagana jest decyzja o warunkach zabudowy. Dojazd do działki drogą prywatną częściowo utwardzoną. Możliwość powiększenia działki do pow. ok 24 arów. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000957
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000864
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 80 000,00 zł  (56,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1426
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia, Trzebionka Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 1426 m2 w Trzebinia na Trzebionce. Teren w kształcie prostokąta w sąsiedztwie domów jednorodzinnych o wymiarach ok 39m x 36m. Dojazd do działki drogą prywatną lekko utwardzoną. Media: prąd, woda, kanalizacja (na działce). Udział w drodze w cenie nieruchomości. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000864Zdjęcie do oferty COL00000864
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000804
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 150 000,00 zł  (167,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 900
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów, Kąty Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania dwie działki budowlane o pow. 9 arów (po 4,5 ara każda) w Chrzanowie - Kąty. Działki nadają się pod zabudowę mieszkaniową jak i usługową. Bardzo dogodna lokalizacja! Teren płaski, w kształcie prostokąta, w sąsiedztwie domów oraz innych zabudowań o wymiarach: ok 18 m szeroka i ok 50 m głęboka. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja przy działce. CENA DO NEGOCJACJI! BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000804Zdjęcie do oferty COL00000804Zdjęcie do oferty COL00000804
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Rezerwacja OFERTA ZAREZERWOWANA
Kod oferty: COL00000761
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 52 000,00 zł  (41,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1254
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Balin, Balin Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 1254 m2 w Balinie koło Chrzanowa. Teren płaski, w kształcie zbliżonym do trójkąta, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i pól o wymiarach: szerokość od frontu 9 m, w najszerszym miejscu 40 m; głębokość 65 m Dojazd do działki 25 m drogą nieurządzoną od drogi asfaltowej. Media: prąd, woda w odległości ok 20 m, gaz w odległości ok 50 m. Nieruchomość do wydzielenia z większej powierzchni, wymaga wydania decyzji o warunkach zabudowy z powodu braku miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. CENA DO NEGOCJACJI! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000761
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Dobar Cena DOBRA CENA
Kod oferty: COL00000759
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 65 000,00 zł  (31,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 2082
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Luszowice, Skotnica Zobacz na mapie
Opis:
NOWA DOBRA CENA ! Do sprzedania działka budowlana o łącznej powierzchni 2082 m2 w Luszowicach. Działka płaska na lekkim wzniesieniu w kształcie prostokąta o wymiarach: 20 - 21 m, głęboka ok 98 m, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Przy działce. Teren nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dlatego wymagana jest decyzja o warunkach zabudowy. Dojazd do działki drogą asfaltową. Blisko szkoła i sklepy. CENA DO NEGOCJACJI! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000759Zdjęcie do oferty COL00000759Zdjęcie do oferty COL00000759
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000727
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 390 000,00 zł  (26,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 15193
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Pogorzyce, Pogorzyce Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. ok 1,5 ha w Pogorzycach w gminie Chrzanów. Teren w kształcie trapezu na lekkim wzniesieniu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych o wymiarach: ok 278m x 55m. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej (droga powiatowa). Media: prąd przy działce, gaz przy sąsiednich budynkach, wodociąg przy działce. Nieruchomość wymaga wydania decyzji o warunkach zabudowy. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ ! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000727Zdjęcie do oferty COL00000727Zdjęcie do oferty COL00000727Zdjęcie do oferty COL00000727
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000696
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 129 000,00 zł  (111,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1161
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Ciężkowice Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1043 m2 i udział w drodze prywatnej o pow. ok 118 m2 w Jaworznie, w atrakcyjnej części dzielnicy Ciężkowic. Teren płaski w kształcie prostokąta , częściowo ogrodzony, w sąsiedztwie lasu i innych domów jednorodzinnych. Wymiary: ok 29 m szeroka i ok 36 m głęboka. Media: prąd, woda, kanalizacja (w realizacji) ok 70 m od działki Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (MN) . Dojazd do działki drogą prywatną utwardzoną. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000696
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000620
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 399 000,00 zł  (80,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 5002
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Piła Kościelecka, Piła Kościelecka Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 5002m2 w Pile Kościeleckiej. Dojazd do działki drogą asfaltową. Teren objęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniowo - usługową. Możliwa jest sprzedaż części działki (dla budynków jednorodzinnych minimalna pow. działki 900 m2, dla budynków usługowych minimalna pow. działki 1600 m2 wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego) co wymaga podziału geodezyjnego. Teren płaski w sąsiedztwie innych pól, lasu oraz domów. Media: prąd, woda, gaz przy pobliskich zabudowaniach. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000620
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000590
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 79 000,00 zł  (40,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 2000
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Regulice, ul. Jana Pawła II Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2000 m2 w Regulicach. Teren lekko nachylony, w kształcie zbliżonym do prostokąta, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. W pobliżu strumień, wzgórza oraz lasy. Spokojna i zielona okolica. Media: prąd, gaz, woda w odległości 20 metrów od działki. Kanalizacja możliwa w przyszłym roku. Dojazd do działki: częściowo drogą utwardzoną, częściowo polną. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000590Zdjęcie do oferty COL00000590Zdjęcie do oferty COL00000590Zdjęcie do oferty COL00000590Zdjęcie do oferty COL00000590Zdjęcie do oferty COL00000590
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Dobar Cena DOBRA CENA
Kod oferty: COL00000589
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 82 000,00 zł  (102,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 802
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Byczyna Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o łącznej powierzchni 802 m2 w Jaworznie - Byczyna. Teren w miescowym planie zagospodarowania przestrzennego objęty jako zabudowa mieszkaniowo - usługowa. Teren częściowo zadrzewiony w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: głęboka ok 19-24m, szeroka 40 m,w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Media: prąd i woda, przy działce. Dojazd do działki drogą asfaltową. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000589
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000584
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 44 000,00 zł  (40,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1100
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Bolęcin, Bolęcin Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 11a w Bolęcinie. Dojazd do działki drogą lokalną, asfaltową. Wymiary: szerokość - od 15,7 m do 24,35 m; długość - 56,6 m. Teren płaski w sąsiedztwie innych pól rolnych, lasu oraz domów. Media: prąd, woda, gaz przy sąsiedniej działce. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000584Zdjęcie do oferty COL00000584
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000545
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 149 000,00 zł  (79,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1883
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Ciężkowice Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 1883m2 w Jaworznie. Teren płaski, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 21m x 95 m w sąsiedztwie innych domów jednorodzinnych. W niedalekiej odległości znajdują się tory kolejowe. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja przy działce. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000545Zdjęcie do oferty COL00000545
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000402
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 720 000,00 zł  (115,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 6259
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Skałka Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 6259m2 w Jaworznie na os .Teren o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 190/200m dluga 33/31m szeroka. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. skup za gotówkę, pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, pełną obsługę prawną i notarialną, pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000402Zdjęcie do oferty COL00000402Zdjęcie do oferty COL00000402
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000362
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 69 000,00 zł  (62,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1114
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Sobieski Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlano usługowa o powierzchni 1114 m2 w Jaworznie - Sobieski. Teren płaski, w kształcie zbliżonym do prostokąta, usytuowany między blokiem, a kościołem. Wymiary: ok 23,5 m szeroka i 47,5 m długa. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja w bliskiej odległości. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. skup za gotówkę, pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, pełną obsługę prawną i notarialną, pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000362Zdjęcie do oferty COL00000362
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000354
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 76 500,00 zł  (45,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1700
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia, Siersza Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. ok 17 arów. w Trzebini rejon Siersza. Teren płaski w części zadzrzewiony w sąsiedztwie domów i pól w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach ok 40m x 43m.. Media: prąd, woda, gaz w odleglości ok 90 m (w drodze asfaltowej). Na działkę wydano decyzję o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny. CENA DO NEGOCJACJI. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. skup za gotówkę, pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, pełną obsługę prawną i notarialną, pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000354Zdjęcie do oferty COL00000354
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000345
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 45 000,00 zł  (44,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1033
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Sulisławice, Sulisławice Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 1030 m2 w Sulisławicach koło Wolbromia ze starym domem do rozbiórki. Działka uzbrojona w wodę i prąd, gaz przy działce. Teren lekko nachylony w kształcie litery L o wymiarach w najszerszym punkcie ok 20 m od drogi asfaltowej, w sąsiedztwie innych domów jednorodzinnych. Dodatkowo na działce stoją pozostałości po stodole, w niedalekiej odległości od nieruchomości przepływa potok. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. skup za gotówkę, pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, pełną obsługę prawną i notarialną, pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000345Zdjęcie do oferty COL00000345Zdjęcie do oferty COL00000345Zdjęcie do oferty COL00000345Zdjęcie do oferty COL00000345Zdjęcie do oferty COL00000345
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000343
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 189 000,00 zł  (42,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 4500
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Librantowa, Librantowa Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. ok 4500 m2 w miejscowości Librantowa gmina Chełmiec (7 km od Nowego Sącza). Działka lekko pochylona o nieregularnym kształcie, w najszerszym punkcie 22,5m2, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i pól. Dojazd do działki drogą szutrową. Działka objęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny pod zabudowę mieszkaniową (MN/p). Media: prąd po przeciwnej stronie drogi, woda oraz gaz w działce. ISTNIEJE MOŻLIOWOŚĆ ZAMIANY NA MIESZKANIE W JAWORZNIE. CANA DO NEGOCJACJI. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. skup za gotówkę, pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, pełną obsługę prawną i notarialną, pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000343Zdjęcie do oferty COL00000343Zdjęcie do oferty COL00000343
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000238
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 95 000,00 zł  (95,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1000
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Piła Kościelecka, Piła Kościelecka Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. ok 10 ar w Pile Kościeleckiej. Teren lekko nachylona w sąsiedztwie domów i pól w kształcie prostokąta o wymiarach ok 28m x 30m. Dojazd do działki drogą prywatną nieurządzoną. Media: prąd, woda, gaz w odleglości ok 30 m. Udział w drodze w cenie nieruchomości.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000238
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000237
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 114 000,00 zł  (95,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1200
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Piła Kościelecka, Piła Kościelecka Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. ok 12 ar w Pile Kościeleckiej. Teren lekko nachylona w sasiedztwie domów i pól, w kształcie prostokąta o wymiarach ok 28m x 37m. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media: prąd przy działce, woda przechodzi przez działkę, gaz przechodzi przez działkę.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000237
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000203
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 210 000,00 zł  (34,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 6194
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Libiąż, Kosówki Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 6194 m2 w Libiążu - Kosówki. Dojazd do nieruchomości z dwóch stron (z jednej- drogą asfaltową, z drugiej - drogą nieurządzoną). Media: prąd, gaz, woda w drodze przy działce. Teren płaski w kształcie prostokąta w sąsiedztwie domów i pól. Wymiary: 22 m x 300 m. Na działkę wydano decyzję o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny. CENA DO NEGOCJACJI. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. skup za gotówkę, pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, pełną obsługę prawną i notarialną, pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000203Zdjęcie do oferty COL00000203
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000173
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 489 000,00 zł  (190,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 2577
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Dąbrowa Narodowa Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka komercyjna o powierzchni 2577 m2 w Jaworznie na Dąbrowie Narodowej. Teren wytyczony ze scalenia gruntów przez Urząd Miasta, objęty w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako obszar przemysłowo-produkcyjny (3PU). Dojazd do działki drogą urządzoną. Podprowadzone media: woda i prąd. Działka wytyczona geodezyjnie, płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: ok 30m x 65 m. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000173
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000160
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 150 000,00 zł  (107,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1400
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec, Klimontów Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka komercyjna o powierzchni 1400 m2 w Sosnowcu w dzielnicy Klimontów. W 2006 r. na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego obejmującego budowę sklepu. Działka w użytkowaniu wieczystym (opłaty ok. 400 zł rocznie),w kształcie prostokąta, nieogrodzona, w części wyasfaltowana (5 arów), w sąsiedztwie bloków. Ze względu na lokalizację (środek osiedla) idealnie nadaje się pod prowadzenie działalności, inwestycji. Media: prąd, woda przy działce, kanalizacja w działce.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000160
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000131
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 90 000,00 zł  (72,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1244
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Pławy, Pławy Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana z projektem domu jednorodzinnego o powierzchni 1095 m2 i udział w drodze dojazdowej do nieruchomości o powierzchni ok 149 m2 w miejscowości Pławy koło Oświęcimia. Działka płaska w kształcie trapezu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i pól o wymiarach: 27m x 59m. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Media: prąd przy dzialce, woda po drugiej stronie drogi. Teren objęty obszarem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego 72 MN - tereny mieszkalnictwa jednorodzinnego. Na działkę zostało wydane pozwolenie na budowę na dom jednorodzinny typu Zręczny 1 w 2007 roku, które w chwili obecnej trzeba uaktualnić. CENA DO NEGOCJACJI!!!
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000131Zdjęcie do oferty COL00000131Zdjęcie do oferty COL00000131Zdjęcie do oferty COL00000131
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Kod oferty: COL00000030
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 90 000,00 zł  (59,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1520
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlano-usługowa w cichym i spokojnym miejscu Trzebini o pow. 1520 m2. Dojazd do działki ok 20 m drogą szutrową od asfaltu. Media: prąd, gaz, wodociąg przy działce. Teren płaski, częściowo ogrodzony siatką, w kształcie prostokąta, w sąsiedztwie domów i pól. Wymiary: ok 70 m od frontu i 23 m głęboka. Możliwość kupna mniejszej powierzchni lub powiększenie powierzchni o ok 5 arów.
pokaż cały opis
Zdjęcie do oferty COL00000030Zdjęcie do oferty COL00000030
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580
Pomiń linkiColumbus Nieruchomości > Oferty
 
Wykonanie strony orzeh
Jesteś naszym 122195 gościem