Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości Śląska i Podbeskidzia
 

Oferty nieruchomości

Kod oferty:
Lokalizacja:
Pow. (od-do): - m2
Cena (od-do): -
Transakcja:
Rodzaj nieruchomości:
Opcje:

Wyniki wyszukiwania

Kod oferty: 1277
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 125 000,00 zł (50,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 2495
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Jeleń - ul. Zelwerowicza Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka o powierzchni 2495 m2 w Jaworznie, w Jeleniu, ul. Zelwerowicza. Obecnie działka w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako działka rolna (klasa IVb), jednak na początku 2015 roku ma zostać przekształcona w działkę budowlaną. Działka o nieregularnym kształcie, zbliżonym do prostokąta, lekko nachylona. Dojazd do działki drogą gminną z kostki brukowej przechodzącą w drogę utwardzoną (ok. 50 m). W pobliżu domy jednorodzinne i pola. W odległości ok. 650 m przystanki autobusowe oraz sklepy. Cicha, zielona i widokowa okolica. Media: prąd, woda i gaz w odległości ok. 100 m. Po przekształceniu w działkę budowlaną cena wzrośnie. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 19 grudnia 2014
Zdjęcie do oferty 1277Zdjęcie do oferty 1277Zdjęcie do oferty 1277Zdjęcie do oferty 1277Zdjęcie do oferty 1277

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1273
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 159 000,00 zł (221,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 718
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Centrum Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana, mieszkaniowa o powierzchni 718 m2 w Jaworznie, w okolicy Centrum. Działka na użytkowaniu wieczystym. W pow. 718 m2 wliczona droga prywatna o pow. 99 m2, którą dojeżdża się do działki. Wymiary: szeroka ok. 15 - 21 m długa ok. 30 m. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, płaska. Położona w centrum cichego osiedla domów jednorodzinnych i niskich bloków. W pobliżu sklepy i przystanki autobusowe. Kilka minut do Centrum miasta gdzie znajdują się sklepy, banki, restauracje, urzędy, hala sportowa oraz nowo odnowiony Rynek. Media: prąd, woda, kanalizacja. Wszystkie media w działce - przyłącz. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 17 grudnia 2014
Zdjęcie do oferty 1273Zdjęcie do oferty 1273Zdjęcie do oferty 1273Zdjęcie do oferty 1273Zdjęcie do oferty 1273

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1267
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 187 000,00 zł (56,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 3326
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Jeziorki Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1064 m2 oraz działka rolna o powierzchni 2262 m2 w Jaworznie - Jeziorki. Działki o kształcie prostokąta, częściowo zadrzewione, płaskie. Położone są w odległości ok. 100 m od drogi głównej, gminnej, asfaltowej. Prowadzi do nich droga utwardzona będąca we współwłasności. W 2015 roku ma zostać dodatkowo utwardzona. Media: prąd i woda w drodze. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 9 grudnia 2014
Zdjęcie do oferty 1267Zdjęcie do oferty 1267Zdjęcie do oferty 1267

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1268
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 95 000,00 zł (38,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 2500
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Koźmin Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni ok. 2500 m2 w Jaworznie, dzielnica Koźmin. Działka w kształcie prostokąta, płaska o wymiarach ok. 15 m szerokości i 166 m długości; położona przy drodze głównej w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, pól i lasów. W pobliżu sklep i przystanki autobusowe. Media: prąd, woda, gaz i kanalizacja w drodze. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 9 grudnia 2014
Zdjęcie do oferty 1268Zdjęcie do oferty 1268

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1262
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 55 000,00 zł (34,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1600
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia, Trzebionka Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni ok. 1600 m2 w Trzebini - Trzebionce. Działka o kształcie trapezu, częściowo zadrzewiona, płaska, położona przy głównej drodze. Na działce stoi budynek mieszkalny (bliźniak) do kapitalnego remontu lub rozbiórki o pow. ok. 50 m2. Budynek wybudowany w latach przedwojennych, z cegły, parterowy. Media: prąd, woda, gaz i kanalizacja przy działce. Wymiary: szeroka ok. 42 m głęboka: dłuższy bok ok. 52 m, krótszy bok ok. 21 m. Dojazd drogą asfaltową. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 4 grudnia 2014
Zdjęcie do oferty 1262Zdjęcie do oferty 1262Zdjęcie do oferty 1262Zdjęcie do oferty 1262Zdjęcie do oferty 1262

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1250
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 73 000,00 zł (56,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1304
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Dulowa, Dulowa Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana, widokowa (wystawa południowa) w Dulowej koło Trzebini o pow. 1304 m2. Działka nachylona, w kształcie prostokąta w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą asfaltową. Piękny widok na wzgórza, lasy i panoramę pobliskich miejscowości! Idealne miejsce dla osób ceniących sobie piękne widoki, spokój oraz bliskość natury. W Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe. Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja, linia telefoniczna w drodze. Przybliżone wymiary działki: ok. 26 m szeroka, ok. 53 m głęboka. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 27 listopada 2014
Zdjęcie do oferty 1250Zdjęcie do oferty 1250

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1252
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 60 000,00 zł (54,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1118
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia, Trzebionka Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana w Trzebini o pow. 1118 m2. Na działkę została wystawiona decyzja o warunkach zabudowy. Wymiary: głębokość: ok. 15 - 19 m. szerokość: ok. 62 - 69 m. Działka zróżnicowana, znajdująca się na niewielkim wzniesieniu w kształcie zbliżonym do prostokąta, w cichej, zielonej okolicy, w pobliżu lasu, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą asfaltową lub drogą gruntową. Media: prąd i woda w sąsiedztwie. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 27 listopada 2014
Zdjęcie do oferty 1252Zdjęcie do oferty 1252Zdjęcie do oferty 1252Zdjęcie do oferty 1252

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1253
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 175 000,00 zł (95,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1836
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów, Borowiec Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1836 m2 w Chrzanowie na osiedlu Borowiec. Wydana decyzja o warunkach zabudowy z przeznaczeniem pod dom jednorodzinny. Istnieje również możliwość uzyskania WZ na budynki pod działalność gospodarczą (nieuciążliwą). Teren płaski, w kształcie prostokąta, częściowo zadrzewiony, ogrodzony siatką oraz słupkami betonowymi z przęsłami drewnianymi o wymiarach ok. 28 m x 63 m w Media: prąd i gaz przy działce, wodociąg i kanalizacja w działce. Na działce znajduje się blaszany garaż. Dojazd drogą asfaltową. Bardzo dobra lokalizacja! Blisko do Centrum miasta. W sąsiedztwie inne budynki jednorodzinne. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 27 listopada 2014
Zdjęcie do oferty 1253Zdjęcie do oferty 1253Zdjęcie do oferty 1253Zdjęcie do oferty 1253

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1254
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 150 000,00 zł (83,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1817
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów, Kolonia Rospontowa Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1817 m2 w Chrzanowie na osiedlu Kolonia Rospontowa. Na działce została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny. Działka o kształcie nieregularnym, częściowo zadrzewiona, płaska, położona przy głównej drodze. Media: prąd i woda przy działce. Wymiary: - szeroka ok. 43 m - głęboka, krótszy bok ok. 15 m, dłuższy bok ok. 67 m. Dojazd drogą asfaltową. Ze względu na swoją lokalizację teren można wykorzystać na zabudowę mieszkaniową, jak również usługową, np. sklepy, garaże (w sąsiedztwie budynki jednorodzinne oraz osiedle mieszkaniowe). Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 27 listopada 2014
Zdjęcie do oferty 1254Zdjęcie do oferty 1254Zdjęcie do oferty 1254Zdjęcie do oferty 1254

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1245
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 115 000,00 zł (16,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 7400
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Paczółtowice, Paczółtowice Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania dwie działki w Paczółtowicach koło Krzeszowic w pobliżu pola golfowego. Działki o łącznej powierzchni 32 ary (16 ar budowlana, 16 ar rolna ) znajdujące się koło siebie. Dodatkowo możliwość zakupu w bliskiej odległości działki rolnej o pow. 42 ary, o znacznym nachyleniu - z przeznaczeniem np. na winnicę. Działki lekko nachylone, w kształcie prostokąta (34 m x 94 m), w cichej, zielonej okolicy, w pobliżu lasu. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka budowlana przeznaczona została pod wiejską zabudowę mieszkaniową o malej intensywności. Dojazd do działek z dwóch stron, drogą gminną utwardzoną, ok. 30 metrów do drogi asfaltowej. Media: prąd, woda i gaz na działkach sąsiednich, kanalizacja w granicy działki. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 25 listopada 2014
Zdjęcie do oferty 1245Zdjęcie do oferty 1245

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

« 1 2 3 4 5 » 
Pomiń linkiColumbus Nieruchomości > Oferty
 
Wykonanie strony orzeh
Jesteś naszym 140142 gościem