Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości Śląska i Podbeskidzia
 

Oferty nieruchomości

Kod oferty:
Lokalizacja:
Pow. (od-do): - m2
Cena (od-do): -
Transakcja:
Rodzaj nieruchomości:
Opcje:

Wyniki wyszukiwania

Kod oferty: 1817
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 144 000,00 zł (95,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1511
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów, Chrzanów, Kościelec. Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana w Chrzanowie - Kościelec. o pow. ok. 1511m2 wraz z udziałem w drodze prywatnej. wymiary działki ok. 38m x ok. 42m Działka w kształcie prostokąta na wzniesieniu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego (120m2 - 150m2) Media: prąd , woda , gaz - ok. 80m Dojazd do działki drogą prywatną (nieurządzoną) ze służebnością. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 7 czerwca 2018
Zdjęcie do oferty 1817

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1815
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 124 000,00 zł (95,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1311
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów, Chrzanów, Kościelec. Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania dwie działki budowlane w Chrzanowie - Kościelec o pow. ok. 1311 m2 wraz z udziałem w drodze prywatnej. Wymiary działki ok. 33m x ok. 42m Działka w kształcie prostokąta na wzniesieniu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinny (120m2 - 150m2) Media: prąd , woda , gaz - ok. 80m Dojazd do działki drogą prywatną (nieurządzoną) ze służebnością. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 6 czerwca 2018
Zdjęcie do oferty 1815

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1805
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 209 000,00 zł (103,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 2025
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Jaworzno, Jeleń Zobacz na mapie
Opis:
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! Do sprzedania działka budowlana o pow. ok. 2025 m2 w Jaworznie w dzielnicy Jeleń - Wygoda. Działka płaska w kształcie prostokąta w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Wymiary ok. 30 m x 68 m Media przy działce: prąd , gaz , woda , kanalizacja. Dojazd do działki drogą asfaltową. Na działce istnieje możliwość wybudowania kilku domów ze względu na wymiary nieruchomości. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 4 maja 2018
Zdjęcie do oferty 1805

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1798
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 119 000,00 zł (55,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 2176
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Balin, Balin Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 2176 m2 - lokalizacji Balin - Balin Mały (powiat chrzanowski). Teren płaski , działka w kształcie prostokąta o wymiarach: -szerokość: ok. 20 m, -długość - ok. 105 m. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Media przy działce: prąd , woda , gaz. Istnieje możliwość podziału działki. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 19 marca 2018
Zdjęcie do oferty 1798Zdjęcie do oferty 1798

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1799
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 85 000,00 zł (71,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1190
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia, Trzebinia, Góry Luszowskie Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 1190 m2 - lokalizacji Trzebinia, Góry Luszowskie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Teren lekko pochylony , działka w kształcie prostokąta o wymiarach: -szerokość: ok. 28 m, -długość - ok. 42 m. Dojazd do działki drogą prywatną ( udział w cenie ). Media: prąd , woda , gaz - bezpośrednio przy działce. Działka budowlana z wydaną decyzją o warunkach zabudowy. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 19 marca 2018
Zdjęcie do oferty 1799Zdjęcie do oferty 1799

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1791
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 130 000,00 zł (123,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1060
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Jaworzno, Ciężkowice Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka o pow. 1060 m2 przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego w cichej i spokojnej lokalizacji Ciężkowic w Jaworznie. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: -szerokość: ok. 19 m, -głębokość - ok. 57 m. Sąsiedztwo: domy jednorodzinne i las Media: prąd, wodociąg, kanalizacja przy działce. Dojazd do działki drogą gminną szutrową. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 26 lutego 2018
Zdjęcie do oferty 1791

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1789
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 119 000,00 zł (95,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1259
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Jaworzno, Koźmin Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana w kształcie prostokąta o pow. ok. 1259 m2 w Jaworznie, dzielnica Koźmin. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową. Wymiary: - szerokość ( w najszerszym miejscu ) ok. 17m - głębokość ok. 74m Teren płaski przeznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Media: prąd i woda przy działce. Otoczenie: inne domy jednorodzinne. W pobliżu: szkoła podstawowa , boisko , przystanek autobusowy. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 19 lutego 2018
Zdjęcie do oferty 1789

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1784
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 119 000,00 zł (116,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1024
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Jaworzno, Dąb Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. ok. 1024 m2 wraz z udziałem w drodze prywatnej w Jaworznie dzielnicy Jeleń - Dąb. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Wymiary ok. 30m x ok. 31 m. Media: prąd i woda przy działce, gaz do 50m. Dojazd do działki drogą prywatną we współwłasności. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 12 stycznia 2018
Zdjęcie do oferty 1784

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1602
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 265 000,00 zł (44,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 5985
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Przeginia Narodowa, Przeginia Narodowa Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlano-rolna w Przeginii Narodowej, koło Czernichowa, woj. małopolskie. Działka o pow. ok. 5985 m2. Dojazd do działki drogą asfaltową? Dla sprzedawanego terenu brak jest miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dlatego wymagana jest decyzja o warunkach zabudowy. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta ( front ok. 34 m, głębokość ok. 167 m) w otoczeniu domów jednorodzinnych. Media: prąd i woda po przeciwnej stronie drogi. Możliwość podziału ze względu na wymiary i budowy kilku budynków jednorodzinnych. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 21 lipca 2016
Zdjęcie do oferty 1602Zdjęcie do oferty 1602Zdjęcie do oferty 1602Zdjęcie do oferty 1602

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1567
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 175 000,00 zł (100,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1751
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Jeleń Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. ok. 1751 m2 wraz z udziałem w drodze w Jaworznie dzielnicy Jeleń - Łęg. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Wymiary ok. 74 m x 26 m ( w najszerszym miejscu). Media: prąd ok 30m, gaz przy działce, woda ok 65m. Dojazd do działki drogą prywatną we współwłasności. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 22 kwietnia 2016
Zdjęcie do oferty 1567Zdjęcie do oferty 1567Zdjęcie do oferty 1567Zdjęcie do oferty 1567

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

« 1 2 » 
Pomiń linkiColumbus Nieruchomości > Oferty
 
Wykonanie strony orzeh
Jesteś naszym 274519 gościem