Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości Śląska i Podbeskidzia
 

Oferty nieruchomości

Kod oferty:
Lokalizacja:
Pow. (od-do): - m2
Cena (od-do): -
Transakcja:
Rodzaj nieruchomości:
Opcje:

Wyniki wyszukiwania

Kod oferty: 1443
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 125 000,00 zł (150,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 836
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana pod lasem o powierzchni 836 m2 w Jaworznie - Ciężkowice. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach: - szeroka: ok. 20 m. - głęboka: ok. 37 - 46 m. Dojazd do działki drogą gminną, utwardzoną. W pobliżu domy jednorodzinne i las. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe oraz sklepy. Spokojna, zielona okolica. Media: prąd, woda, w 2016 r. planowana kanalizacja. Działka ogrodzona z 3 stron. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 18 maja 2015
Zdjęcie do oferty 1443Zdjęcie do oferty 1443Zdjęcie do oferty 1443

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1437
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 115 000,00 zł (46,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 2495
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Jeleń Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka o powierzchni 2495 m2 w Jaworznie, w Jeleniu. Obecnie działka w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako działka rolna (klasa IVb), jednak w 2016 roku ma zostać przekształcona w działkę budowlaną. Działka o nieregularnym kształcie, zbliżonym do prostokąta, lekko nachylona. Dojazd do działki drogą gminną z kostki brukowej przechodzącą w drogę utwardzoną (ok. 50 m). W pobliżu domy jednorodzinne i pola. W odległości ok. 650 m przystanki autobusowe oraz sklepy. Cicha, zielona i widokowa okolica. Media: prąd, woda i gaz w odległości ok. 100 m. Po przekształceniu w działkę budowlaną cena wzrośnie. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 13 maja 2015
Zdjęcie do oferty 1437Zdjęcie do oferty 1437Zdjęcie do oferty 1437Zdjęcie do oferty 1437Zdjęcie do oferty 1437

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1423
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 126 000,00 zł (60,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 2100
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Bolęcin, Bolęcin Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana w kształcie trapezu o pow. ok. 2100 m2 w Bolęcinie, gmina Trzebinia. Dojazd do działki asfaltową. Wymiary: - szerokość ok. 34 - 38 m, - głębokość ok. 50 - 75 m. Teren płaski, niezadrzewiony. Media: prąd, woda i gaz w drodze asfaltowej. Otoczenie: inne domy jednorodzinne, pola, las. 200 m do Centrum miejscowości, gdzie znajdują się sklepy, przedszkole, park. W niedalekiej odległości kościół, szkoła, ośrodek zdrowia, stadnina koni, klub młodzieżowy, boiska (Orlik), przystanki autobusowe, zalew Gliniak. Cicha i zielona okolica, idealna dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Bardzo dobry dojazd samochodem oraz poprzez komunikację miejską do Chrzanowa, Trzebini, Jaworzna, a także do Katowic i Krakowa dzięki niedalekiej odległości drogi krajowej nr 79 oraz wjazdu na autostradę A4 (ok. 10 km). Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 5 maja 2015
Zdjęcie do oferty 1423

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1424
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 312 000,00 zł (60,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 5200
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Bolęcin, Bolęcin Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana w kształcie prostokąta o pow. ok. 5200 m2 w Bolęcinie, gmina Trzebinia. Dojazd do działki drogą asfaltową. Wymiary: - szerokość ok. 28 m, - głębokość ok. 178 m. Teren płaski. Media: prąd, woda, gaz w drodze asfaltowej. Otoczenie: inne domy jednorodzinne, pola, las. Kilka minut do Centrum miejscowości, gdzie znajdują się sklepy, przedszkole, park. W niedalekiej odległości kościół, szkoła, ośrodek zdrowia, stadnina koni, klub młodzieżowy, boiska (Orlik), przystanki autobusowe, zalew Gliniak. Cicha i zielona okolica, idealna dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Bardzo dobry dojazd samochodem oraz poprzez komunikację miejską do Chrzanowa, Trzebini, Jaworzna, a także do Katowic i Krakowa dzięki niedalekiej odległości drogi krajowej nr 79 oraz wjazdu na autostradę A4 (ok. 10 km). Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 5 maja 2015
Zdjęcie do oferty 1424

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1425
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 150 000,00 zł (60,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 2500
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Bolęcin, Bolęcin Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana w kształcie prostokąta o pow. ok. 2500 m2 w Bolęcinie, gmina Trzebinia. Dojazd do działki asfaltową. Wymiary: - szerokość ok. 30 - 25 m, - głębokość ok. 93 m. Teren płaski, niezadrzewiony. Media: prąd, woda i gaz w drodze asfaltowej. Otoczenie: inne domy jednorodzinne, pola, las. 5 min. do Centrum miejscowości, gdzie znajdują się sklepy, przedszkole, park. W niedalekiej odległości kościół, szkoła, ośrodek zdrowia, stadnina koni, klub młodzieżowy, boiska (Orlik), przystanki autobusowe, zalew Gliniak. Cicha i zielona okolica, idealna dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Bardzo dobry dojazd samochodem oraz poprzez komunikację miejską do Chrzanowa, Trzebini, Jaworzna, a także do Katowic i Krakowa dzięki niedalekiej odległości drogi krajowej nr 79 oraz wjazdu na autostradę A4 (ok. 10 km). Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 5 maja 2015
Zdjęcie do oferty 1425

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1395
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 99 000,00 zł (58,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1700
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Bolęcin, Bolęcin Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana w kształcie prostokąta o pow. ok. 1700 m2 w Bolęcinie, gmina Trzebinia. Dojazd do działki drogą lekko utwardzoną. Wymiary: - szerokość ok. 32 m, - głębokość ok. 54 m. Teren lekko nachylony. Media: prąd i woda przy działce, gaz w drodze asfaltowej (odległość 30 m). Otoczenie: inne domy jednorodzinne, pola, las. 5 min do Centrum miejscowości, gdzie znajdują się sklepy, przedszkole, park. W niedalekiej odległości kościół, szkoła, ośrodek zdrowia, stadnina koni, klub młodzieżowy, boiska (Orlik), przystanki autobusowe, zalew Gliniak. Cicha i zielona okolica, idealna dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Bardzo dobry dojazd samochodem oraz poprzez komunikację miejską do Chrzanowa, Trzebini, Jaworzna, a także do Katowic i Krakowa dzięki niedalekiej odległości drogi krajowej nr 79 oraz wjazdu na autostradę A4 (ok. 10 km). Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 15 kwietnia 2015
Zdjęcie do oferty 1395Zdjęcie do oferty 1395

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1385
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 55 000,00 zł (75,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 736
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Balin, ul. Morgowa Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 673 m2 i udział w drodze prywatnej ok 63 m2 w atrakcyjnej części Balina powiatu chrzanowskiego. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu w kształcie prostokąta o wymiarach: ok 17m , głęboka ok 40m, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i pól. Media: prąd, woda, kanalizacja przy działce, gaz w działce. Na działkę wydana została decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym. Dojazd do działki drogą asfaltową. CENA DO NEGOCJACJI. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 25 marca 2015
Zdjęcie do oferty 1385Zdjęcie do oferty 1385Zdjęcie do oferty 1385Zdjęcie do oferty 1385

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1366
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 65 000,00 zł (20,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 3189
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Jeleń Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka o powierzchni 3189 m2 w Jaworznie, w Jeleniu. Obecnie działka w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako działka rolna (klasa IVb). Działka w kształcie prostokąta, położona na wzniesieniu. Dojazd do działki drogą gminną nieurządzoną. Wymiary: ok. 50 m x ok. 70 m. W pobliżu domy jednorodzinne i pola. Cicha, zielona i widokowa okolica. Media: prąd i woda w odległości ok. 150 m. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 11 marca 2015
Zdjęcie do oferty 1366Zdjęcie do oferty 1366

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1358
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 59 000,00 zł (59,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1000
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Nieporaz, Nieporaz Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania 5 działek budowlanych (wraz z udziałem w drodze dojazdowej) o powierzchni ok. 10 arów w miejscowości Nieporaz. 4 działki w kształcie prostokąta, płaskie, częściowo zadrzewione o wymiarach ok. 35 m x 25 m, z dojazdem drogą asfaltową oraz drogą nieurządzoną we współwłasności. Piąta działka w kształcie trapezu, płaska, niezadrzewiona. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako działka budowlana. W pobliżu domy jednorodzinne, pola i las. W bliskiej odległości przystanki autobusowe oraz sklepy. Bardzo dobry dojazd do Krakowa (wjazd na autostradę A4), a zarazem cisza i spokój. Media: prąd, gaz i woda przy drodze głównej. Cena 59 000 zł dotyczy jednej działki. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 9 marca 2015
Zdjęcie do oferty 1358Zdjęcie do oferty 1358Zdjęcie do oferty 1358

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1348
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 100 000,00 zł (79,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1258
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Cezarówka Górna Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1258 m2 w Jaworznie - Byczyna. Działka w kształcie prostokąta, płaska, częściowo zadrzewiona o wymiarach ok. 30 m x 43 m, z dojazdem drogą asfaltową oraz drogą nieurządzoną we współwłasności i służebności. W pobliżu domy jednorodzinne, pola i las. Bardzo ładny widok na okolicę, cisza i spokój. W bliskiej odległości przystanki autobusowe, sklepy oraz inne domy jednorodzinne. Media: prąd i woda przy drodze głównej. Teren objęty w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako mieszkaniowo - usługowy. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 2 marca 2015
Zdjęcie do oferty 1348Zdjęcie do oferty 1348Zdjęcie do oferty 1348

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

« 1 2 3 4 5 6 » 
Pomiń linkiColumbus Nieruchomości > Oferty
 
Wykonanie strony orzeh
Jesteś naszym 155337 gościem