Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości Śląska i Podbeskidzia
 

Oferty nieruchomości

Kod oferty:
Lokalizacja:
Pow. (od-do): - m2
Cena (od-do): -
Transakcja:
Rodzaj nieruchomości:
Opcje:

Wyniki wyszukiwania

Kod oferty: 1277
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 125 000,00 zł (50,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 2495
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Jeleń - ul. Zelwerowicza Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka o powierzchni 2495 m2 w Jaworznie, w Jeleniu, ul. Zelwerowicza. Obecnie działka w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako działka rolna (klasa IVb), jednak na początku 2015 roku ma zostać przekształcona w działkę budowlaną. Działka o nieregularnym kształcie, zbliżonym do prostokąta, lekko nachylona. Dojazd do działki drogą gminną z kostki brukowej przechodzącą w drogę utwardzoną (ok. 50 m). W pobliżu domy jednorodzinne i pola. W odległości ok. 650 m przystanki autobusowe oraz sklepy. Cicha, zielona i widokowa okolica. Media: prąd, woda i gaz w odległości ok. 100 m. Po przekształceniu w działkę budowlaną cena wzrośnie. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 19 grudnia 2014
Zdjęcie do oferty 1277Zdjęcie do oferty 1277Zdjęcie do oferty 1277Zdjęcie do oferty 1277Zdjęcie do oferty 1277

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1273
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 159 000,00 zł (221,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 718
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Centrum Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana, mieszkaniowo - usługowa o powierzchni 718 m2 w Jaworznie, w okolicy Centrum. Działka na użytkowaniu wieczystym. W pow. 718 m2 wliczona droga prywatna o pow. 99 m2, którą dojeżdża się do działki. Działka w kształcie prostokąta, płaska. Położona w centrum cichego osiedla domów jednorodzinnych i niskich bloków. W pobliżu sklepy i przystanki autobusowe. Kilka minut do Centrum miasta gdzie znajdują się sklepy, banki, restauracje, urzędy, hala sportowa oraz nowo odnowiony Rynek. Media: prąd (w działce - przyłącz), woda (w działce), kanalizacja (przyłącz). OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 17 grudnia 2014
Zdjęcie do oferty 1273Zdjęcie do oferty 1273Zdjęcie do oferty 1273Zdjęcie do oferty 1273Zdjęcie do oferty 1273

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1267
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 187 000,00 zł (56,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 3326
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Jeziorki Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1064 m2 oraz działka rolna o powierzchni 2262 m2 w Jaworznie - Jeziorki. Działki o kształcie prostokąta, częściowo zadrzewione, płaskie. Położone są w odległości ok. 100 m od drogi głównej, gminnej, asfaltowej. Prowadzi do nich droga utwardzona będąca we współwłasności. W 2015 roku ma zostać dodatkowo utwardzona. Media: prąd i woda w drodze. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 9 grudnia 2014
Zdjęcie do oferty 1267Zdjęcie do oferty 1267Zdjęcie do oferty 1267

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1268
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 95 000,00 zł (38,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 2500
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Koźmin Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni ok. 2500 m2 w Jaworznie, dzielnica Koźmin. Działka w kształcie prostokąta, płaska. Położona przy drodze głównej w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, pól i lasów. W pobliżu sklep i przystanki autobusowe. Media: prąd, woda, gaz i kanalizacja w drodze. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 9 grudnia 2014
Zdjęcie do oferty 1268Zdjęcie do oferty 1268

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1262
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 55 000,00 zł (34,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1600
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia, Trzebionka Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni ok. 1600 m2 w Trzebini - Trzebionce. Działka o kształcie trapezu, częściowo zadrzewiona, płaska, położona przy głównej drodze. Na działce stoi budynek mieszkalny (bliźniak) do kapitalnego remontu lub rozbiórki o pow. ok. 50 m2. Budynek wybudowany w latach przedwojennych, z cegły, parterowy. Media: prąd, woda, gaz i kanalizacja przy działce. Dojazd drogą asfaltową. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 4 grudnia 2014
Zdjęcie do oferty 1262Zdjęcie do oferty 1262Zdjęcie do oferty 1262Zdjęcie do oferty 1262Zdjęcie do oferty 1262

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1250
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 73 000,00 zł (56,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1304
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Dulowa, Dulowa Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana, widokowa (wystawa południowa) w Dulowej koło Trzebini o pow. 1304 m2. Działka nachylona, w kształcie prostokąta w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą asfaltową. Piękny widok na wzgórza, lasy i panoramę pobliskich miejscowości! Idealne miejsce dla osób ceniących sobie piękne widoki, spokój oraz bliskość natury. W Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe. Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja, linia telefoniczna w drodze. Przybliżone wymiary działki: ok. 26 m szeroka, ok. 53 m głęboka. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 27 listopada 2014
Zdjęcie do oferty 1250Zdjęcie do oferty 1250

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1252
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 60 000,00 zł (54,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1118
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia, Trzebionka Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana w Trzebini o pow. 1118 m2. Na działkę została wystawiona decyzja o warunkach zabudowy. Wymiary: głębokość: ok. 15 - 19 m. szerokość: ok. 62 - 69 m. Działka zróżnicowana, znajdująca się na niewielkim wzniesieniu w kształcie zbliżonym do prostokąta, w cichej, zielonej okolicy, w pobliżu lasu, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą asfaltową lub drogą gruntową. Media: prąd i woda w sąsiedztwie. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 27 listopada 2014
Zdjęcie do oferty 1252Zdjęcie do oferty 1252Zdjęcie do oferty 1252Zdjęcie do oferty 1252

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1253
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 175 000,00 zł (95,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1836
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów, Borowiec Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1836 m2 w Chrzanowie na osiedlu Borowiec. Wydana decyzja o warunkach zabudowy z przeznaczeniem pod dom jednorodzinny. Istnieje również możliwość uzyskania WZ na budynki pod działalność gospodarczą (nieuciążliwą). Teren płaski, w kształcie prostokąta, częściowo zadrzewiony, ogrodzony siatką oraz słupkami betonowymi z przęsłami drewnianymi o wymiarach ok. 28 m x 63 m w Media: prąd i gaz przy działce, wodociąg i kanalizacja w działce. Na działce znajduje się blaszany garaż. Dojazd drogą asfaltową. Bardzo dobra lokalizacja! Blisko do Centrum miasta. W sąsiedztwie inne budynki jednorodzinne. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 27 listopada 2014
Zdjęcie do oferty 1253Zdjęcie do oferty 1253Zdjęcie do oferty 1253Zdjęcie do oferty 1253

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1254
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 150 000,00 zł (83,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1817
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów, Kolonia Rospontowa Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1817 m2 w Chrzanowie na osiedlu Kolonia Rospontowa. Na działce została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny. Działka o kształcie nieregularnym, częściowo zadrzewiona, płaska, położona przy głównej drodze. Media: prąd i woda przy działce. Dojazd drogą asfaltową. Ze względu na swoją lokalizację teren można wykorzystać na zabudowę mieszkaniową, jak również usługową, np. sklepy, garaże (w sąsiedztwie budynki jednorodzinne oraz osiedle mieszkaniowe). Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 27 listopada 2014
Zdjęcie do oferty 1254Zdjęcie do oferty 1254Zdjęcie do oferty 1254Zdjęcie do oferty 1254

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1245
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 115 000,00 zł (16,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 7400
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Paczółtowice, Paczółtowice Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania dwie działki w Paczółtowicach koło Krzeszowic w pobliżu pola golfowego. Działki o łącznej powierzchni 32 ary (16 ar budowlana, 16 ar rolna ) znajdujące się koło siebie. Dodatkowo możliwość zakupu w bliskiej odległości działki rolnej o pow. 42 ary, o znacznym nachyleniu - z przeznaczeniem np. na winnicę. Działki lekko nachylone, w kształcie prostokąta (34 m x 94 m), w cichej, zielonej okolicy, w pobliżu lasu. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka budowlana przeznaczona została pod wiejską zabudowę mieszkaniową o malej intensywności. Dojazd do działek z dwóch stron, drogą gminną utwardzoną, ok. 30 metrów do drogi asfaltowej. Media: prąd, woda i gaz na działkach sąsiednich, kanalizacja w granicy działki. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 25 listopada 2014
Zdjęcie do oferty 1245Zdjęcie do oferty 1245

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1235
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 195 000,00 zł (142,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1377
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Byczyna - ul. Krakowska Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana (mieszkaniowo - usługowa) o powierzchni 1377 m2 w Jaworznie przy ul. Krakowskiej - Byczyna. Działka przeznaczona pod budownictwo mieszkalno - usługowe. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 63MNU - zabudowa mieszkaniowo - usługowa o niskiej intensywności. Na działkę został sporządzony projekt budowy restauracji. Teren płaski, częściowo zadrzewiony (kilka drzew), nieogrodzony. Podprowadzone media: woda, prąd, wodociąg. Budowa kanalizacji planowana w 2015 roku. Skomunikowanie: szybki dojazd autem, busem czy autobusami miejskimi. Działka znajduje się przy drodze głównej (droga krajowa nr 79), która prowadzi do miasta od strony autostrady A4. Dzięki swojej lokalizacji oraz ze względu na bardzo dobrą komunikację i dojazd idealnie nadaje się pod usługi i handel (sklep, supermarket, restaurację itp.). W pobliżu domy jednorodzinne, stacja benzynowa, przystanki autobusowe. Kilka minut do Centrum miasta jak również autostrady A4. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 18 listopada 2014
Zdjęcie do oferty 1235Zdjęcie do oferty 1235Zdjęcie do oferty 1235

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1223
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 69 000,00 zł (68,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1014
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Pogorzyce, Stoki Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana w Pogorzycach koło Chrzanowa w dzielnicy Stoki. Działka o pow. 1014 m2. Działka nachylona, w kształcie prostokąta, w cichej, zielonej okolicy, w pobliżu lasu, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą gminną. Media: prąd, gaz, woda, linia telefoniczna przy działce. Przybliżone wymiary działki: ok. 20 m szeroka, ok. 50 m głęboka. MOŻLIWOŚĆ KUPIENIA SĄSIEDNICH DZIAŁEK. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 30 października 2014
Zdjęcie do oferty 1223Zdjęcie do oferty 1223

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1209
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 118 500,00 zł (121,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 977
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Dabrowa Narodowa Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana w Jaworznie w dzielnicy Dąbrowa Narodowa. Działka o pow. 977 m2 w cenie 120 zł/m2. Działka płaska, w kształcie prostokąta, w cichej, zielonej okolicy, w pobliżu lasu. W obowiązującym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona pod budowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą oraz pod drobną działalność gospodarczą. Dojazd do działki drogą gminną. Media: prąd przy działce, woda ok 80m. MOŻLIWOŚĆ KUPIENIA SĄSIEDNIEJ DZIAŁKI. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 23 października 2014
Zdjęcie do oferty 1209

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1212
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 97 000,00 zł (121,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 801
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Dabrowa Narodowa Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana w Jaworznie w dzielnicy Dąbrowa Narodowa. Działka o pow. 801 m2 w cenie 120 zł/m2. Działka płaska, w kształcie prostokąta, w cichej, zielonej okolicy, w pobliżu lasu. W obowiązującym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona pod budowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą oraz pod drobną działalność gospodarczą. Dojazd do działki drogą gminną. Media: prąd przy działce, woda ok 80m. MOŻLIWOŚĆ KUPIENIA SĄSIEDNIEJ DZIAŁKI. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 23 października 2014
Zdjęcie do oferty 1212

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1201
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 126 000,00 zł (105,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1200
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Piła Kościelecka, Piła Kościelecka Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania trzy działki budowlane w Pile Kościeleckiej koło Chrzanowa, z widokiem na zalew Chechło. Działki w drugiej linii zabudowy, niezadrzewione, lekko nachylone, prostokątne, nieogrodzone, szer. ok. 23m, w cenie 105 zł za m2. Dojazd do działek drogą asfaltową oraz drogą prywatną, wytyczoną, nieurządzoną. Udział w drodze w cenie działki. Do dwóch działek prąd, woda i gaz w drodze asfaltowej, do trzeciej działki media znajdują się przy pierwszej od drogi asfaltowej, sprzedanej już działce. MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DZIAŁEK OBOK. Na działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budownictwo jednorodzinne. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 17 października 2014
Zdjęcie do oferty 1201

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1202
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 147 000,00 zł (105,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1400
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Piła Kościelecka, Pila Kościelecka Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania dwie działki budowlane w Pile Kościeleckiej koło Chrzanowa, z widokiem na zalew Chechło. Działki w drugiej linii zabudowy, niezadrzewione, lekko nachylone, prostokątne, nieogrodzone, szer. ok. 23m, w cenie 105 zł za m2. Dojazd do działek drogą asfaltową oraz drogą prywatną, wytyczoną, nieurządzoną. Udział w drodze w cenie działki. Media: prąd, gaz i woda znajdują się przy pierwszej od drogi asfaltowej, sprzedanej już działce. MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DZIAŁEK OBOK. Na działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budownictwo jednorodzinne. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 17 października 2014
Zdjęcie do oferty 1202

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1198
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 178 000,00 zł (140,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1270
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Dąbrowa Narodowa Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania dwie działki budowlane w Jaworznie w dzielnicy Dąbrowa Narodowa. Pierwsza działka o pow. 1270 m2 o szerokości ok. 27 m i głębokości ok. 47 m i druga o pow. 1317 m2 wymiary: ok. 30 m szeroka i ok. 44 m głęboka. Cena za m2 to 140 zł. DO NEGOCJACJI. Działki prostokątne, płaskie, niezadrzewione, bez ogrodzenia. Dojazd do działek drogą asfaltową oraz drogą prywatną, wytyczoną, nieurządzoną. Udział w drodze w cenie działki. Media-prąd i woda przy działce. MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DWÓCH DZIAŁEK OBOK O POW. OK. 700 m2 KAŻDA. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren objęty zabudową mieszkaniową jednorodzinną. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 16 października 2014
Zdjęcie do oferty 1198

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1199
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 97 000,00 zł (140,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 694
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Dąbrowa Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania dwie działki budowlane w Jaworznie w dzielnicy Dąbrowa Narodowa. Pierwsza działka o pow. 694 m2 o szerokości ok. 27 m i głębokości ok. 27 m i druga o pow. 756 m2 wymiary: ok. 27 m szeroka i ok. 27 m głęboka. Cena za m2 to 140 zł. DO NEGOCJACJI. Działki kwadratowe, płaskie, niezadrzewione, bez ogrodzenia. Dojazd do działek drogą asfaltową oraz drogą prywatną, wytyczoną, nieurządzoną. Udział w drodze w cenie działki. Media-prąd i woda przy działce. MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DWÓCH DZIAŁEK OBOK O POW. OK. 1300 m2 KAŻDA. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren objęty zabudową mieszkaniową jednorodzinną. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 16 października 2014
Zdjęcie do oferty 1199

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1196
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 53 000,00 zł (53,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1000
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Luszowice, Luszowice Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania trzy działki budowlane o pow. ok. 1000 m2 każda w Luszowicach (woj. Małopolskie, pow. Chrzanowski). Działki płaskie, niezadrzewione. Dojazd do działek drogą utwardzoną, szutrową. Media: prąd, woda i kanalizacja. Na teren zostały wydane Warunki Zabudowy (WZ) na cztery domy jednorodzinne. Przybliżone wymiary działek: 27 m x 35 m. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu działki rolno - budowlanej o pow. ok. 13 ar o wymiarach około 55 m x 40. W sąsiedztwie inne budynki jednorodzinne, pola, łąki. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 15 października 2014
Zdjęcie do oferty 1196Zdjęcie do oferty 1196Zdjęcie do oferty 1196

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1167
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 165 000,00 zł (96,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1723
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Cezarówka Górna Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania piękna działka budowlana o pow. 1723 m2 w Jaworznie -Cezarówka Górna. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media: prąd i woda w granicy działki. W sąsiedztwie inne budynki jednorodzinne, pola, las. W pobliżu sklep i przystanek autobusowy. Zapraszamy do współpracy! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 26 września 2014
Zdjęcie do oferty 1167Zdjęcie do oferty 1167

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1163
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 490 000,00 zł (258,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1900
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec, Klimontów Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka komercyjna o powierzchni ok 1900 m2 w Sosnowcu na osiedlu Klimontów. Działka przeznaczona pod budownictwo mieszkalno - usługowe z wydanymi warunkami zabudowy (WZ) na pawilon handlowy. Teren płaski, w pobliżu osiedle i domy jednorodzinne, lokale usługowe, stacja diagnostyczna, dom weselny i inne. Działka przy drodze głównej. Istnieje również dojazd z drugiej strony działki, od strony osiedla. Podprowadzone media: woda, prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja w drodze. Teren ogrodzony siatką. Skomunikowanie: szybki dojazd autem, busem czy autobusami miejskimi. Ze względu na lokalizację, bardzo dobrą komunikację i dojazd, a także sąsiedztwo osiedla mieszkaniowego teren idealnie nadaje się pod pawilon handlowy (sklepy, supermarket). Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 23 września 2014
Zdjęcie do oferty 1163Zdjęcie do oferty 1163

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1164
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 53 000,00 zł (31,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1700
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Żarki Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania trzy działki budowlane o pow. ok. 1700 m2 każda w Żarkach (woj. Małopolskie, pow. Chrzanowski). Działki płaskie, częściowo zadrzewione. Dojazd do działek drogą częściowo asfaltową, częściowo szutrową (w ciągu najbliższego roku planowane jest dokończenie budowy drogi asfaltowej). Po zjeździe z drogi gminnej, do działek prowadzi droga prywatna, nieurządzona o długości ok. 150 m. Media: prąd i woda w odległości ok. 100 m od działek, gaz w działce. Na teren zostały wydane Warunki Zabudowy (WZ) na trzy domy jednorodzinne. W sąsiedztwie inne budynki jednorodzinne, pola, las. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 23 września 2014
Zdjęcie do oferty 1164Zdjęcie do oferty 1164

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1148
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 100 000,00 zł (116,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 860
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Ciężkowice Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania dwie piękne działki widokowe, budowlane o pow. ok. 860 m2 każda w Jaworznie -Ciężkowice. Działki płaskie, częściowo zadrzewione. Dojazd do działek drogą asfaltową, która przechodzi w drogę szutrową, utwardzoną, a ta z kolei w drogę polną. Media: prąd i wodociąg w odległości ok. 60 m od działek. W planie zagospodarowania przestrzennego teren objęty zabudową jednorodzinną. Działki o wymiarach: I - szerokość od frontu ok. 27 m, głęboka na ok. 30 m; II - szerokość od frontu ok. 31 m, głęboka na ok. 24 m. Do obu działek przynależy droga o pow. 115 m2 będąca we współwłasności (wliczona w powierzchnie działek). W sąsiedztwie inne budynki jednorodzinne, pola, las. Bardzo piękny widok! Kilka minut samochodem do najbliższych sklepów. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 16 września 2014
Zdjęcie do oferty 1148Zdjęcie do oferty 1148Zdjęcie do oferty 1148Zdjęcie do oferty 1148

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1149
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 65 000,00 zł (36,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1781,5
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Witanowice, Witanowice Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 1781,5 m2 w miejscowości Witanowice gmina Tomice w powiecie wadowickim. Działka w ładnej, cichej okolicy w kształcie trapezu o wymiarach: szerokość ok 31,5m i głębokość ok 47-62,5m MEDIA: prąd i woda w działce. Działka lekko nachylona, częściowo zadrzewiona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i lasu. Dojazd do działki drogą gminną utwardzoną. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego znajduje się w obszarze MR - tereny zabudowy zagrodowej, mieszkaniowej, usługowej, rzemieślniczo-wytwórczej oraz KD1/2 - teren tras komunikacyjnych. CENA DO NEGOCJACJI! BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 16 września 2014
Zdjęcie do oferty 1149Zdjęcie do oferty 1149Zdjęcie do oferty 1149Zdjęcie do oferty 1149

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1142
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 36 000,00 zł (7,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 5173
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Lgota, Lgota Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka rolna o pow. 5173 m2 w Lgocie koło Trzebini. Działka zróżnicowana, częściowo zadrzewiona. Dojazd do działki drogą polną. W odległości ok. 400 m znajdują się budynki jednorodzinne oraz media. Klasa gruntu: IVa. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 12 września 2014
Zdjęcie do oferty 1142Zdjęcie do oferty 1142

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1130
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 48 000,00 zł (40,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1200
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia, Góry Luszowskie Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1200 m2 plus udział w drodze prywatnej w Trzebini - Góry Luszowskie. Działka prostokątna, lekko nachylona, niezadrzewiona, bez ogrodzenia. Dojazd do działki drogą gminną, nieurządzoną oraz drogą prywatną we współwłasności. Media w odległości ok. 30 m od działki: woda, prąd i gaz (przy głównej ulicy). MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DZIAŁEK OBOK O POW. 1200 i 1600 m2. Działki posiadają decyzję o warunkach zabudowy na 3 domy jednorodzinne, po jednym na każdą z działek. Działki znajdują się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, pól i lasu. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 8 września 2014
Zdjęcie do oferty 1130

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1131
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 48 000,00 zł (40,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1200
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia, Góry Luszowskie Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1200 m2 plus udział w drodze prywatnej w Trzebini - Góry Luszowskie. Działka prostokątna, lekko nachylona, niezadrzewiona, bez ogrodzenia. Dojazd do działki drogą gminną, nieurządzoną oraz drogą prywatną we współwłasności. Media w odległości ok. 30 m od działki: woda, prąd i gaz (przy głównej ulicy). MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DZIAŁEK OBOK O POW. 1200 i 1600 m2. Działki posiadają decyzję o warunkach zabudowy na 3 domy jednorodzinne, po jednym na każdą z działek. Działki znajdują się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, pól i lasu. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 8 września 2014
Zdjęcie do oferty 1131

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1132
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 64 000,00 zł (40,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1600
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia, Góry Luszowskie Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1600 m2 plus udział w drodze prywatnej w Trzebini - Góry Luszowskie. Działka prostokątna, lekko nachylona, niezadrzewiona, bez ogrodzenia. Dojazd do działki drogą gminną, nieurządzoną oraz drogą prywatną we współwłasności. Media w odległości ok. 30 m od działki: woda, prąd i gaz (przy głównej ulicy). MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DWÓCH DZIAŁEK OBOK O POW. 1200 m2 KAŻDA. Działki posiadają decyzję o warunkach zabudowy na 3 domy jednorodzinne, po jednym na każdą z działek. Działki znajdują się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, pól i lasu. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 8 września 2014
Zdjęcie do oferty 1132

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1133
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 79 000,00 zł (38,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 2103
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Luszowice, Luszowice Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 2103 m2 w Luszowicach koło Trzebini. Działka płaska, częściowo zadrzewiona. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media: prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja w drodze przy działce. Działka ogrodzona częściowo przez jednego z sąsiadów. W sąsiedztwie inne budynki jednorodzinne. Blisko do centrum miejscowości gdzie znajdują się sklepy, przystanki autobusowe, kościół, boisko, OSP. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 8 września 2014
Zdjęcie do oferty 1133Zdjęcie do oferty 1133

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1124
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 58 000,00 zł (43,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1360
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Olszyny Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania ładna działka budowlana o pow. 1360 m2, w kształcie prostokąta w Olszynach, gmina Babice. Wymiary działki: szerokość ok 23 m, głębokość ok 60 m. Działka płaska, znajdująca się w sąsiedztwie domów i lasu. MEDIA: prąd w odległości ok 100m, wodociąg w odległości ok 80m. Na działkę wydano decyzję o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku. Dojazd do działki drogą szutrową. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 1 września 2014
Zdjęcie do oferty 1124

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1049
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 58 000,00 zł (51,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1134
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Libiąż, Libiąż Mały Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania ładna działka budowlana (widokowa) o powierzchni ok 1134 m2 w Libiążu - Libiąż Mały. Dojazd do nieruchomości wytyczoną geodezyjnie drogą nieurzadzoną, prywatną we współwłasności. Media: prąd, gaz, woda w drodze asfaltowej. Teren lekko nachylony o kształcie nieregularnym w sąsiedztwie domów i pól o wymiarach 39m x 27m. Na działkę wydano decyzję o warunkach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka ma powierzchnię 876 m2, dodatkowe 258 m2 to droga dojazdowa. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 29 maja 2014
Zdjęcie do oferty 1049Zdjęcie do oferty 1049

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1012
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 270 000,00 zł (54,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 5000
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Filipowice, Filipowice Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlano-usługowa o pow. ok 5000 m2 w Filipowicach. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy w kształcie prostokąta, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i pól. Wymiary: szerokość od frontu ok 35,5m i głębokość ok 137,5 Media: prąd i woda przy działce, gaz w bliskiej odległości, kanalizacja w drodze. Dojazd do działki drogą asfaltową. Teren płaski, ogrodzony płotem betonowym. Wymiary działki pozwalają na dokonanie podziału nieruchomości na mniejsze parcele. Nad działką przechodzi linia średniego napięcia, aktualnie załatwiane jest przesunięcie lini. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 17 kwietnia 2014
Zdjęcie do oferty 1012Zdjęcie do oferty 1012Zdjęcie do oferty 1012Zdjęcie do oferty 1012

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1007
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 109 000,00 zł (21,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 5099
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Bolęcin, Graniczna Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 5099 m2 w Bolęcinie przy ul. Granicznej. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy, usytuowana na wzniesieniu, blisko lasu w kształcie prostokąta o wymiarach: szeroka 14 m, głęboka 365 m, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, pól i lasu. Media:prąd, woda i gaz w odległości ok 70 m i z drugiej strony działki ok 130 m. Dojazd do działki z dwóch stron drogą nieurządzoną. Istnieje możliwość podziału działki na dwie mniejsze po ok. 2500 m2. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 8 kwietnia 2014
Zdjęcie do oferty 1007Zdjęcie do oferty 1007Zdjęcie do oferty 1007Zdjęcie do oferty 1007

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 992
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 60 000,00 zł (81,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 741
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Balin, Morgowa Zobacz na mapie
Opis:
REZERWACJA. Do sprzedania działka budowlana o pow. 673 m2 i udział w drodze prywatnej ok 63 m2 w atrakcyjnej części Balina powiatu chrzanowskiego. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu w kształcie prostokąta o wymiarach: ok 40m , głęboka ok 17m, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i pól. Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz w odległości ok 40m. Teren po podziale z decyzją o warunkach zabudowy (podziałowa). Dojazd do działki drogą prywatną ok 40m od asfaltu. Możliwość powiększenia działki o 673 m2. CENA DO NEGOCJACJI. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 25 marca 2014
Zdjęcie do oferty 992Zdjęcie do oferty 992Zdjęcie do oferty 992Zdjęcie do oferty 992

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 993
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 60 000,00 zł (82,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 729
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Balin, Morgowa Zobacz na mapie
Opis:
REZERWACJA. Do sprzedania działka budowlana o pow. 673 m2 i udział w drodze prywatnej ok 63 m2 w atrakcyjnej części Balina powiatu chrzanowskiego. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu w kształcie prostokąta o wymiarach: ok 17m , głęboka ok 43m, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i pól. Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz w odległości ok 80m. Teren po podziale z decyzją o warunkach zabudowy (podziałowa). Dojazd do działki drogą prywatną. Możliwość powiększenia powierzchni działki. CENA DO NEGOCJACJI. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 25 marca 2014
Zdjęcie do oferty 993Zdjęcie do oferty 993Zdjęcie do oferty 993Zdjęcie do oferty 993

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 994
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 75 000,00 zł (55,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1373
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Balin, Morgowa Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 1310 m2 i udział w drodze prywatnej ok 63 m2 w atrakcyjnej części Balina powiatu chrzanowskiego. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu w kształcie prostokąta o wymiarach: ok 20m , głęboka ok 70,5m, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i pól. Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz w odległości ok 120 m. Teren po podziale z decyzją o warunkach zabudowy (podziałowa). Dojazd do działki drogą asfaltową. Możliwość powiększenia działki. CENA DO NEGOCJACJI. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 25 marca 2014
Zdjęcie do oferty 994Zdjęcie do oferty 994Zdjęcie do oferty 994Zdjęcie do oferty 994

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 990
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 60 000,00 zł (82,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 736
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Balin, ul. Morgowa Zobacz na mapie
Opis:
REZERWACJA! Do sprzedania działka budowlana o pow. 673 m2 i udział w drodze prywatnej ok 63 m2 w atrakcyjnej części Balina powiatu chrzanowskiego. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu w kształcie prostokąta o wymiarach: ok 17m , głęboka ok 40m, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i pól. Media: prąd, woda, kanalizacja przy działce, gaz w działce. Teren po podziale z decyzją o warunkach zabudowy (podziałowa). Dojazd do działki drogą asfaltową. Możliwość powiększenia działki o 678 m2. CENA DO NEGOCJACJI. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 24 marca 2014
Zdjęcie do oferty 990Zdjęcie do oferty 990Zdjęcie do oferty 990Zdjęcie do oferty 990

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 957
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 132 000,00 zł (110,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1200
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Piła Kościelecka, Piła Kościelecka Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania widokowa działka budowlana do wydzielenia o pow. ok 1200 m2 i udział w drodze prywatnej w atrakcyjnej części Piły Kościeleckiej powiatu chrzanowskiego. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy, płaska na wzniesieniu w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach: ok 34m , głęboka ok 35 m, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Media: prąd, woda, gaz w odległości ok 80m. Teren nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dlatego wymagana jest decyzja o warunkach zabudowy. Dojazd do działki drogą prywatną częściowo utwardzoną. Możliwość powiększenia działki do pow. ok 24 arów. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 17 lutego 2014
Zdjęcie do oferty 957

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 958
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 121 000,00 zł (110,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1100
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Piła Kościelecka, Piła Kościelecka Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania widokowa działka budowlana do wydzielenia o pow. ok 1100 m2 i udział w drodze prywatnej w atrakcyjnej części Piły Kościeleckiej powiatu chrzanowskiego. Działka w ładnej, cichej i spokojnej okolicy, płaska na wzniesieniu w kształcie prostokąta o wymiarach: ok 35 m , głęboka ok 29 m, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Media: prąd, woda, gaz w odległości ok 80m. Teren nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dlatego wymagana jest decyzja o warunkach zabudowy. Dojazd do działki drogą prywatną częściowo utwardzoną. Możliwość powiększenia działki do pow. ok 24 arów. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 17 lutego 2014
Zdjęcie do oferty 958

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 864
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 80 000,00 zł (56,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1426
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 1426 m2 w Trzebinia na Trzebionce. Teren w kształcie prostokąta w sąsiedztwie domów jednorodzinnych o wymiarach ok 39m x 36m. Dojazd do działki drogą prywatną lekko utwardzoną. Media: prąd, woda, kanalizacja (na działce). Udział w drodze w cenie nieruchomości. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 19 września 2013
Zdjęcie do oferty 864Zdjęcie do oferty 864

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 804
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 150 000,00 zł (167,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 900
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów, Kąty Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania dwie działki budowlane o pow. 9 arów (po 4.5 ara każda) w Chrzanowie - Kąty. Działki nadają się pod zabudowę mieszkaniową jak i usługową. Bardzo dogodna lokalizacja! Teren płaski, w kształcie prostokąta, w sąsiedztwie domów oraz innych zabudowań o wymiarach: ok 18 m szeroka i ok 50 m głęboka. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja przy działce. CENA DO NEGOCJACJI! BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 4 lipca 2013
Zdjęcie do oferty 804Zdjęcie do oferty 804Zdjęcie do oferty 804

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 727
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 390 000,00 zł (26,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 15193
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Pogorzyce, Szymanowskiego Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. ok 1,5 ha w Pogorzycach w gminie Chrzanów. Teren w kształcie trapezu na lekkim wzniesieniu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych o wymiarach: ok 278m x 55m. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej (droga powiatowa). Media: prąd przy działce, gaz przy sąsiednich budynkach, wodociąg przy działce. Nieruchomość wymaga wydania decyzji o warunkach zabudowy. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 20 marca 2013
Zdjęcie do oferty 727Zdjęcie do oferty 727Zdjęcie do oferty 727Zdjęcie do oferty 727

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 696
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 129 000,00 zł (111,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1161
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Ciężkowice Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1043 m2 i udział w drodze prywatnej o pow. ok 118 m2 w Jaworznie, w atrakcyjnej części dzielnicy Ciężkowic. Teren płaski w kształcie prostokąta , częściowo ogrodzony, w sąsiedztwie lasu i innych domów jednorodzinnych. Wymiary: ok. 29 m szeroka i ok. 36 m głęboka. Media: prąd, woda, kanalizacja (w realizacji) ok 70 m od działki Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (MN) . Dojazd do działki drogą prywatną utwardzoną. Cena 129 000 zł. Dla zdecydowanego klienta cena do negocjacji. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 7 lutego 2013
Zdjęcie do oferty 696

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 589
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 82 000,00 zł (102,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 802
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Byczyna Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o łącznej powierzchni 802 m2 w Jaworznie - Byczyna. Teren w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego objęty jako zabudowa mieszkaniowo - usługowa. Teren częściowo zadrzewiony w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: głęboka ok 19-24m, szeroka 40 m,w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Media: prąd i woda, przy działce. Dojazd do działki drogą asfaltową. Możliwość zamiany na mieszkanie dwupokojowe z dopłatą ze strony właściciela działki. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 23 października 2012
Zdjęcie do oferty 589

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 590
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 79 000,00 zł (40,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 2000
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Regulice, Jana Pawła II Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2000 m2 w Regulicach. Teren lekko nachylony, w kształcie zbliżonym do prostokąta, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. W pobliżu strumień, wzgórza oraz lasy. Spokojna i zielona okolica. Media: prąd, gaz, woda w odległości 20 metrów od działki. Kanalizacja możliwa w przyszłym roku. Dojazd do działki: częściowo drogą utwardzoną, częściowo polną. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 23 października 2012
Zdjęcie do oferty 590Zdjęcie do oferty 590Zdjęcie do oferty 590Zdjęcie do oferty 590Zdjęcie do oferty 590Zdjęcie do oferty 590Zdjęcie do oferty 590

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 584
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 44 000,00 zł (40,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1100
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Bolęcin, Bolęcin Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 11a w Bolęcinie. Dojazd do działki drogą lokalną, asfaltową. Wymiary:szerokość - od 15,7 m do 24,35 m; długość - 56,6 m. Teren płaski w sąsiedztwie innych pól rolnych, lasu oraz domów. Media: prąd, woda, gaz przy sąsiedniej działce. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 18 października 2012
Zdjęcie do oferty 584

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 545
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 149 000,00 zł (79,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1883
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Gródek Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 1883m2 w Jaworznie. Teren płaski, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 21m x 95 m w sąsiedztwie innych domów jednorodzinnych. W niedalekiej odległości znajdują się tory kolejowe. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja przy działce. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 25 lipca 2012
Zdjęcie do oferty 545Zdjęcie do oferty 545

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 362
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 60 000,00 zł (54,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1114
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Sulińskiego Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlano usługowa o powierzchni 1114 m2 w Jaworznie - Sobieski. Teren płaski, w kształcie zbliżonym do prostokąta, usytuowany między blokiem, a kościołem. Wymiary:ok 23,5 m szeroka i 47,5 m długa. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja w bliskiej odległości. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in.: -skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 7 lutego 2012
Zdjęcie do oferty 362Zdjęcie do oferty 362

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 354
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 76 500,00 zł (45,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1700
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia, Siersza Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. ok 17 arów w Trzebini rejon Siersza. Teren płaski, częściowo zadrzewiony, w sąsiedztwie domów i pól w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach ok 40m x 43m. Media: prąd, woda, gaz w odległości ok 90 m (w drodze asfaltowej). Na działkę wydano decyzję o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny. CENA DO NEGOCJACJI. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. skup za gotówkę, pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, pełną obsługę prawną i notarialną, pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 27 stycznia 2012
Zdjęcie do oferty 354Zdjęcie do oferty 354

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 203
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 210 000,00 zł (34,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 6194
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Libiąż Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 6194 m2 w Libiążu - Kosówki. Dojazd do nieruchomości z dwóch stron (z jednej- drogą asfaltową, z drugiej - drogą nieurządzoną). Media: prąd, gaz, woda w drodze przy działce. Teren płaski w kształcie prostokąta w sąsiedztwie domów i pól. Wymiary:22 m x 300 m. Na działkę wydano decyzję o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny. CENA DO NEGOCJACJI. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. skup za gotówkę, pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, pełną obsługę prawną i notarialną, pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 9 czerwca 2011
Zdjęcie do oferty 203Zdjęcie do oferty 203

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 173
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 489 000,00 zł (190,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 2577
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka komercyjna o powierzchni 2577 m2 w Jaworznie na Dąbrowie Narodowej. Teren wytyczony ze scalenia gruntów przez Urząd Miasta, objęty w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako obszar przemysłowo-produkcyjny (3PU) Dojazd do działki drogą urządzoną. Podprowadzone media: woda i prąd. Działka wytyczona geodezyjnie, płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: ok 30m x 65 m. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in.: - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W ŚCISŁYM CENTRUM JAWORZNA PRZY UL. MICKIEWICZA 2 C Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 9 maja 2011
Zdjęcie do oferty 173

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 30
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 90 000,00 zł (59,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1520
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlano-usługowa w cichym i spokojnym miejscu Trzebini o pow. 1520 m2. Dojazd do działki ok 20 m drogą szutrową od asfaltu. Media: prąd, gaz, wodociąg przy działce. Teren płaski, częściowo ogrodzony siatką, w kształcie prostokąta, w sąsiedztwie domów i pól. Wymiary: ok 70 m od frontu i 23 m głęboka. Możliwość kupna mniejszej powierzchni lub powiększenie powierzchni o ok 5 arów. Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m.in. skup za gotówkę, pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, pomoc przy przekształcaniu mieszkań lokatorskich na własnościowe, pełną obsługę prawną i notarialną, pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA! Zapraszamy do współpracy! Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW (Nowość na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym biurem na tutejszym rynku, które swoim klientom stworzyło możliwość komentowania i oceniania transakcji). Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 31 sierpnia 2010
Zdjęcie do oferty 30Zdjęcie do oferty 30

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Pomiń linkiColumbus Nieruchomości > Oferty
 
Wykonanie strony orzeh
Jesteś naszym 135400 gościem