Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości Śląska i Podbeskidzia
 

Oferty nieruchomości

Kod oferty:
Lokalizacja:
Pow. (od-do): - m2
Cena (od-do): -
Transakcja:
Rodzaj nieruchomości:
Opcje:

Wyniki wyszukiwania

Kod oferty: 1784
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 119 000,00 zł (116,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1024
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Jaworzno, Dąb Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. ok. 1024 m2 wraz z udziałem w drodze prywatnej w Jaworznie dzielnicy Jeleń - Dąb. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Wymiary ok. 30m x ok. 31 m. Media: prąd i woda przy działce, gaz do 50m. Dojazd do działki drogą prywatną we współwłasności. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 12 stycznia 2018
Zdjęcie do oferty 1784

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1719
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 110 000,00 zł (92,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1198
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Ciężkowice Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka o pow. 1198 m2 ( 1138 m2 + udział w drodze o pow. 60 m2) przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego w cichej i spokojnej lokalizacji Ciężkowic w Jaworznie. Działka płaska w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach: -szerokość: najszersze miejsce ok. 21 m, najwęższe ok. 17 m; -głębokość - ok. 58- 61 m. Media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja w drodze asfaltowej w odległości ok. 120 m. Dojazd do działki drogą gruntową. CENA DO NEGOCJACJI! Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 5 maja 2017
Zdjęcie do oferty 1719Zdjęcie do oferty 1719Zdjęcie do oferty 1719Zdjęcie do oferty 1719Zdjęcie do oferty 1719Zdjęcie do oferty 1719

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1602
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 265 000,00 zł (44,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 5985
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Przeginia Narodowa, Przeginia Narodowa Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlano-rolna w Przeginii Narodowej, koło Czernichowa, woj. małopolskie. Działka o pow. ok. 5985 m2. Dojazd do działki drogą asfaltową? Dla sprzedawanego terenu brak jest miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dlatego wymagana jest decyzja o warunkach zabudowy. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta ( front ok. 34 m, głębokość ok. 167 m) w otoczeniu domów jednorodzinnych. Media: prąd i woda po przeciwnej stronie drogi. Możliwość podziału ze względu na wymiary i budowy kilku budynków jednorodzinnych. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 21 lipca 2016
Zdjęcie do oferty 1602Zdjęcie do oferty 1602Zdjęcie do oferty 1602Zdjęcie do oferty 1602

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1578
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 75 000,00 zł (95,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 790
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Jeleń Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. 790 m2 w Jaworznie - Jeleniu. Działka w kształcie prostokąta w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Wymiary ok. 15 m x 50 m. Media: prąd przy działce, gaz w drodze asfaltowej (ok. 45 m), woda, kanalizacja. Dojazd do działki drogą prywatną. Sąsiedztwo: domy jednorodzinne. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 20 maja 2016
Zdjęcie do oferty 1578Zdjęcie do oferty 1578Zdjęcie do oferty 1578

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1567
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 175 000,00 zł (100,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1751
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno, Jeleń Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o pow. ok. 1751 m2 wraz z udziałem w drodze w Jaworznie dzielnicy Jeleń - Łęg. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Wymiary ok. 74 m x 26 m ( w najszerszym miejscu). Media: prąd ok 30m, gaz przy działce, woda ok 65m. Dojazd do działki drogą prywatną we współwłasności. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 22 kwietnia 2016
Zdjęcie do oferty 1567Zdjęcie do oferty 1567Zdjęcie do oferty 1567Zdjęcie do oferty 1567

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1491
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 53 000,00 zł (32,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1633
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1633 m2 w Trzebini Sierszy. Działka widokowa w kształcie zbliżonym do prostokąta, lekko nachylona, niezadrzewiona, o wymiarach ok 17 m szerokości od drogi i głębokości ok 105 m. Dojazd do działki drogą gminną, asfaltową. W pobliżu domy jednorodzinne i pola. W niewielkiej przystanki autobusowe oraz sklepy. Cicha, zielona i widokowa okolica. Media: prąd, woda w odległości ok 100m. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Podgląd oferty właściciela pliki
pokaż cały opis
Dodano: 24 sierpnia 2015
Zdjęcie do oferty 1491

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1395
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 89 000,00 zł (52,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1700
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Bolęcin, Bolęcin Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana w kształcie prostokąta o pow. ok. 1700 m2 w Bolęcinie, gmina Trzebinia. Dojazd do działki drogą lekko utwardzoną. Wymiary: - szerokość ok. 32 m, - głębokość ok. 54 m. Teren lekko nachylony. Media: prąd i woda przy działce, gaz w drodze asfaltowej (odległość 30 m). Otoczenie: inne domy jednorodzinne, pola, las. 5 min do Centrum miejscowości, gdzie znajdują się sklepy, przedszkole, park. W niedalekiej odległości kościół, szkoła, ośrodek zdrowia, stadnina koni, klub młodzieżowy, boiska (Orlik), przystanki autobusowe, zalew "Gliniak". Cicha i zielona okolica, idealna dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Bardzo dobry dojazd samochodem oraz poprzez komunikację miejską do Chrzanowa, Trzebini, Jaworzna, a także do Katowic i Krakowa dzięki niedalekiej odległości drogi krajowej nr 79 oraz wjazdu na autostradę A4 (ok. 10 km). Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 15 kwietnia 2015
Zdjęcie do oferty 1395Zdjęcie do oferty 1395

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1358
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 59 000,00 zł (66,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 900
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Nieporaz, Nieporaz Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania 5 działek budowlanych (wraz z udziałem w drodze dojazdowej) o powierzchni ok. 9 arów w miejscowości Nieporaz. 4 działki w kształcie prostokąta, płaskie, częściowo zadrzewione o wymiarach ok. 34 m x 26 m, z dojazdem drogą asfaltową oraz drogą nieurządzoną we współwłasności. Piąta działka w kształcie trapezu, płaska, niezadrzewiona. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako działka budowlana. W pobliżu domy jednorodzinne, pola i las. W bliskiej odległości przystanki autobusowe oraz sklepy. Bardzo dobry dojazd do Krakowa (wjazd na autostradę A4), a zarazem cisza i spokój. Media: prąd, gaz i woda przy drodze głównej. Cena 59 000 zł dotyczy jednej działki. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 9 marca 2015
Zdjęcie do oferty 1358Zdjęcie do oferty 1358Zdjęcie do oferty 1358

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1323
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 62 000,00 zł (44,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1425
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia, Wodna Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1425 m2 w Trzebini na Wodnej. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, płaska, niezadrzewiona, o wymiarach 41 m od drogi i głębokości ok. 26 m, z dojazdem drogą gminną, asfaltową, w zimie odśnieżaną. W pobliżu domy jednorodzinne i pola. W bliskiej odległości przystanki autobusowe oraz sklepy. Cicha, zielona i widokowa okolica. Media: prąd, woda, gaz i kanalizacja w drodze. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 3 lutego 2015
Zdjęcie do oferty 1323Zdjęcie do oferty 1323

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

Kod oferty: 1252
Rodzaj nieruchomości: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 60 000,00 zł (54,00 zł za m2)
Powierzchnia (m2): 1118
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Trzebinia, Trzebionka Zobacz na mapie
Opis:
Do sprzedania działka budowlana w Trzebini o pow. 1118 m2. Na działkę została wystawiona decyzja o warunkach zabudowy. Wymiary: głębokość: ok. 15 - 19 m. szerokość: ok. 62 - 69 m. Działka zróżnicowana, znajdująca się na niewielkim wzniesieniu w kształcie zbliżonym do prostokąta, w cichej, zielonej okolicy, w pobliżu lasu, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą asfaltową lub drogą gruntową. Media: prąd i woda w sąsiedztwie. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferujemy m. in. : - skup za gotówkę, - pomoc przy spłacie zadłużeń i przy sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym, - pełną obsługę prawną i notarialną, - pełny zakres usług budowlanych. BEZKONKURENCYJNA PROWIZJA Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.COLUMBUSNIERUCHOMOSCI.PL Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów - zakładka OPINIE KLIENTÓW. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
pokaż cały opis
Dodano: 27 listopada 2014
Zdjęcie do oferty 1252Zdjęcie do oferty 1252Zdjęcie do oferty 1252Zdjęcie do oferty 1252

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Jacek Gołąb, nr licencji: 13580

« 1 2 » 
Pomiń linkiColumbus Nieruchomości > Oferty
 
Wykonanie strony orzeh
Jesteś naszym 261840 gościem